Walne Zebranie Członków ZPP


Koleżanki i Koledzy,

     Uprzejmie informuję, iż w dniach 2-4 (piątek, sobota i niedziela) grudnia 2016 r. w Ciechocinku  odbędzie się tegoroczne Walne Zebrania Członków Związku Parlamentarzystów (szczegółowy program zebrania podamy w terminie późniejszym).

     Tak, jak wcześniej informowaliśmy, wszyscy członkowie ZPP mają zapewniony bezpłatny pobyt pod warunkiem, że nie zalegają z opłatą składek członkowskich , z własnej kieszeni pokrywają jedynie koszty podróży do Ciechocinka (osoby w trudnej sytuacji mogą liczyć na całkowity lub częściowy zwrot kosztów podróży, jednakże odbywać się to będzie na indywidualny wniosek każdej z takich osób).

   Pozostali parlamentarzyści, którzy  dotychczas nie przystąpili do ZPP, ale sympatyzują z nami,  współpracują lub tylko nam kibicują, mogą uczestniczyć w Walnym Zebraniu, ale sami pokrywają  koszty swojego uczestnictwa, zarówno pobytu, jak i podróży.

     Czekamy na Wasze zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe. Osoby, które już wcześniej się zgłosiły nie muszą  tego robić ponownie. Natomiast jeśli teraz znając konkretny termin zrezygnują z wyjazdu to prosimy o wiadomość, wszak chodzi o rezerwację miejsc. Zgłaszać się można e-mailem (biuro@parlamentarzysci.pl), sms-em lub telefonicznie (pod nr tel. 504-291-070).

                                                                              Zarząd ZPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>