GRATULACJE I ŻYCZENIA DLA UNII PRACY

	Naszym Koleżankom i Kolegom z Unii Pracy składamy serdeczne gratulacje z okazji zaszczytnego Jubileuszu 25-lecia istnienia ich partii. Kierownictwu oraz wszystkim członkom partii życzymy dużo zdrowia oraz wytrwałości i determinacji w działaniach na rzecz powrotu na wielką scenę polityczną, do Sejmu. 

	Z okazji jubileuszu 28 maja br. odbyła się w Warszawie uroczystość, w której uczestniczyli nie tylko członkowie partii, ale i  wielu zaproszonych gości - parlamentarzystów, przedstawicieli innych partii lewicowych, związków zawodowych i organizacji społecznych. Honorowymi gośćmi byli Aleksander Kwaśniewski i Włodzimierz Cimoszewicz, który został uhonorowany przez Unię Pracy Statuetką POLITYKA PONAD PODZIAŁAMI (UP przyznaje taką nagrodę co 5 lat, w poprzednich latach tytuł ten otrzymali Aleksander Kwaśniewski i Marek Pol). 
	Przybyłych na uroczystość witał przewodniczący partii Waldemar Witkowski. Marek Pol przypomniał historię Unii Pracy oraz jej ideały programowe. Z kolei Włodzimierz Cimoszewicz w swoim wystąpieniu ciepło wspominał wicemarszałka Sejmu RP Aleksandra Małachowskiego oraz jego zasługi w działaniach na rzecz obywateli i polskiego państwa.
	Po części oficjalnej, były gratulacje, szampan i jubileuszowy tort.

	Informację o uroczystości przesłała nam Danusia Polak, członkini UP.

Jubileusz - tort Jubileusz UP - Trzech nagrodzonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>