Tym razem spotkamy się w Nałęczowie

Koleżanki i Koledzy Parlamentarzyści,

Wakacje już się skończyły, zabieramy się więc do pracy… a pierwszej kolejności do zorganizowania Walnego Zebrania Członków naszego związku.

Podczas ubiegłorocznego zebrania (w Ciechocinku) sugerowaliście, aby nasz kolejny zjazd też odbył się w tzw. terenie, wstępnie ustaliliśmy, że tym razem wyjedziemy do Nałęczowa. Zgodnie z tą decyzją organizujemy zebranie właśnie tam.

Walne Zebranie Członków ZPP zaplanowaliśmy na 18 listopada br. (sobota, od godz. 10,00 ). Chcemy jednak aby nasze spotkanie miało charakter nie tylko oficjalny, ale i było okazją do miłego relaksu, odpoczynku, integracji, zabawy, skorzystania z bogatej oferty usług spa, czy zwiedzenia Nałęczowa, dlatego wstępnie dokonaliśmy rezerwacji na czas od 16 do 19 listopada (4 dni, w tym 3 noclegi). Będziemy gościć w Hotelu Termy Pałacowe-Nałęczowianka przy ul. Paderewskiego 1A w Nałęczowie. Obiekt ten oferuje doskonałą obsługę i wysoką jakość usług za rozsądną cenę. A oto ceny, które wynegocjowaliśmy:

– Pok. 2 os. standard – 290 zł -30% = 203 zł/ doba (a więc 101,50 zł/osoba, ze śniadaniem)

– Pok. 1 os. standard – 210 zł – 30% = 147 zł/ doba, ze śniadaniem)

– Obiad – 50 zł – 10% = 45 zł,

– Kolacja 40 zł – 10% = 36 zł,

– Wstęp do kompleksu wodnego – 10 zł/ doba / 1 osoba.

Każdy z uczestników pokrywa koszty przejazdu i pobytu we własnym zakresie. Każdy też może zdecydować czy przyjedzie tylko na Walne Zebranie czy zostanie w Nałęczowie trochę dłużej (a więc będzie uczestniczył w całym programie pobytu).

Tych, którzy wybierają się do Nałęczowa na dłużej informujemy, że w pierwszych dwóch dniach pobytu zamierzamy zorganizować I Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów w Kręgle o tytuł PARLIAMENTARY POLISH BOWLING CHAMPION ‚2017 (w dn. 16.11. – odbędą się eliminacje, natomiast w dn. 17.11. – zawody). W mistrzostwach mogą uczestniczyć zarówno byli, jak i obecni parlamentarzyści, do których zaproszenia wyślemy na adres Sejmu i Senatu, ale prosimy też o promowanie tej imprezy wśród Waszych znajomych posłów i senatorów w terenie. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody (np. za zajęcie I miejsca – darmowy pobyt w Nałęczowie), puchary, dyplomy.

Oczywiście, oprócz tych zawodów, planujemy też inne ciekawe rozrywki. Rozważamy kilka możliwości, ale zdecydujemy wtedy, gdy będzie wiadomo ile osób zadeklaruje przyjazd.

Z uwagi na konieczność potwierdzenia rezerwacji miejsc bardzo prosimy o zgłoszenia udziału w Walnym Zebraniu najpóźniej do dnia 29 września 2017 r. (można to zrobić odwrotną pocztą, sms-em lub telefonicznie pod nr 504-291-070) z wyszczególnieniem czasu pobytu i ilości posiłków. Prosimy też o zgłoszenia udziału w zawodach w kręgle.

Materiały na Walne Zebranie prześlemy w późniejszym terminie, po zatwierdzeniu ich przez Zarząd. W terminie późniejszym prześlemy też szczegółowy program całego pobytu w Nałęczowie oraz regulamin zawodów.

Osoby towarzyszące będą mile widziane.

Łączymy serdeczne pozdrowienia

dr hab. Jan Bestry, prezes ZPP

dr Halina Molka, sekretarz ZPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>